KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14776024
nr 1477 6024
Blandteknik
Fritz Hühnen. Signerad, blandteknik, duk, 54x56cm, yttermått inklusive ram: 49x63cm
Utrop:
800 kr
Såld:
400 kr
måndag 4 juli 2022
kl 19:32:28
350 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)